הסיפור שלנו

הכל החל לפני שלושה דורות עם ניצול שואה שהיגר לארה"ב, עבד בסדנאות יזע, קנה את דירתו הראשונה בניו יורק מטעם קהילה קטנה של ארבע משפחות ועם הזמן גדל, התפתח ויצר אימפריית נדל"ן

לאחר שנים העביר את ניהול החברה לבנו, ולאחר מכן לנכדו. הדור השלישי ממנף כיום את המומחיות שלו בארה"ב כדי להתרחב לישראל, לקדם אג'נדה חברתית ובת-קיימא יחד עם גישה אמריקאית לעשיית עסקים.

הגישה שלנו

ניידות חברתית נובעת משילוב כל שכבות ההכנסה באותה קהילה. דיור ברהשגה הוא רק היבט אחד של התחדשות קהילתית. בראייה שלנו, יש לראות שטחים ציבוריים כנכסים קריטיים החיוניים להתחדשות קהילתית לטווח ארוך.

המשימה של NBS היא לשקול את כלל המרכיבים של סביבת המגורים. בתחילת כל פרויקט אנו מערבים בעלי עניין שונים כדי למפות את הצרכים השונים ולדייק את צרכי השכונה והרשות העירונית. צרכים אלו באים לידי ביטוי בחזון הפרויקט ובתוכניות ומשתקפים בסגנון האדריכלי.

אנו ב-NBS מבינים שאיכות חיים אינה מוגבלת רק לשיפוץ הדירה או לאיכות הבניין. הגישה שלנו מבוססת על מודל בינלאומי מוכח אשר יוצר שיתוף פעולה בין המגזר הציבורי למגזר העסקי ומשפר את איכות החיים של התושבים, על ידי שילוב חדשנות בתחומים מגוונים: דיור, מרחבים ציבוריים, איכות הסביבה, חינוך, תרבות וספורט.

אנו יוצרים שותפויות על ידי מעורבות אמיתית עם בעלי עניין ישירים ועקיפים במטרה ליצור ערך לכולם. לשם כך, אנו משקיעים 10% מהרווח של כל פרויקט התחדשות עירונית, חזרה בקהילה בה אנו פועלים. 

אנו ב-NBS עובדים עם כל הלב, השכל והידיים. אנו מאמינים ששילוב של התשוקה שלנו, עם האמונה בדרך, באים לידי ביטוי בתכנון ובתפקוד של הבניינים שאנו בונים, תוך מתן מענה וביצוע התאמות משכונה לשכונה. העבודה שלנו מותאמת ליעדי פיתוח בר-קיימא של האו"ם, כולל תקן SDG 11 – פיתוח ערים וקהילות בני-קיימא; SDG 10 – צמצום אי השוויון; SDG7 ו-SDG13 – בנייה ירוקה ובנייה מודעת לאנרגיה.

אנו שואפים להביא לידי ביטוי את כל ההיבטים הללו ועובדים בשיא המקצועיות, האמינות והאנושיות כדי לממש אותם. התוצאה היא קהילות מתחדשות עם גישה רחבה יותר להזדמנויות חינוכיות, כלכליות ולפנאי – המאפשרות שגשוג לאנשים מרקעים שונים, כי כשהחברה שלנו חזקה, גם אנחנו חזקים.

המשימה שלנו

לבנות קהילות חזקות, יציבות ובנות קיימא, בהן יש יכולת לכל התושבים לשגשג ולצמוח.

הערכים שלנו

האופן שבו אנחנו בונים משתקף בערכים שלנו כבני אדם וכחברה. העבודה שלנו מבוססת על יסודות חזקים של מצוינות, מקצועיות, שקיפות, אמינות ואנושיות.

חדשנים בהתחדשות עירונית בישראל

קבוצת NBS נוסדה בשנת 2010 ומתמחה בהקמה של פרויקטים גדולים למגורים, ברחבי הארץ, בתחום התחדשות עירונית או פינויבינוי וכן בפרויקטים מסחריים. NBS מחויבת לבניית קהילות מגוונות כלכלית, על ידי פיתוח בניינים עבור לקוחות בעלי הכנסה מעורבת ופרויקטים לשימוש מעורב, באזורים מטרופוליניים ברחבי הארץ. בימים אלה החברה מקדמת, מתכננת, מייעדת ובונה למעלה מ-7,000 יחידות דיור ולמעלה מ-300,000 מ"ר של שטחי מסחר.

בונים קהילות יציבות, יוצרים שינוי מתמשך

שכונות בישראל מחולקות כיום לפי רמות הכנסה. החלוקה מובילה להעמקת אי השוויון הכלכלי, מונעת מאוכלוסיות שונות גישה לתשתיות נאותות של תרבות, חינוך, תעסוקה ובריאות במרחבים הציבוריים, בהיפוך מוחלט לאופן שבו אנחנו שואפים לבנות את החברה הישראלית.

כדי ליצור שינוי מתמשך, אנו מאמינים שיש לתת אפשרות לקהילות חברתיות שונות ולאוכלוסיות מגוונות ברמות ההכנסה, לגור באותם אזורים שבהם יוכלו להנות ממגוון פתרונות דיור ושירותים קהילתיים איכותיים.

אנשים מעל לכל

נדל"ן הוא לפני הכל עסק של אנשים. אנו רואים לנגד עינינו את הגורם האנושי בכל שלב.

מקצועיות

אנו מקפידים על כל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון ועד לפרטים הקטנים ביותרעובדים בשיתוף פעולה עם עיריות, מוסדות פיננסיים, רשויות ממשלתיות, ארגונים קהילתיים וכל בעלי העניין.

הוליסטיות

אנחנו יוצרים תשתיות שמחברות הכלרווחה, חינוך, מרחבים ציבוריים, תעסוקה ובריאות.

מהימנות

אנו עובדים ביושרה, באחריות ובכבודבונים אמון ושותפות בין בעלי העניין השונים.

אנושיות

אנו מודדים יצירת ערך בכמה מישורים, מעבר לרווח פיננסי ישיר, המטרה שלנו לבנות שכונות וקהילות שבהן אנשים יעדיפו לחיות הודות לערך החברתי, הכלכלי והסביבתי החיובי שלהן.