הצוות שלנו

הגישה הרבתחומית של החברה שלנו היא ייחודית בענף הנדל"ן בארץ.  הצוותים שלנו משקפים את מגוון הקהילות בהן אנו פועלים וכל העובדים שלנו משקפים את ערכי החברה בכל צעד שהם עושים.

כל אחת ואחד מהצוות הרבתחומי שלנו מביא לחברה מומחיות, מקצועיות ומחוייבות להצלחת הפרויקטים שלנו.

אבי סיים את לימודיו באוניברסיטת מרילנד ב-2012, הוסמך כרואה חשבון, עבד בתאגיד KPMG ניו יורק בחטיבת הנדל"ן והבנייה. מזה 7 שנים, אבי שותף בFamily Office המתרכז בהשקעות בנדל"ן מסחרי והלוואות, והוא בעל פורטפוליו מכובד של עסקים מגוונים נוספים שאינם בתחום הנדל"ן.

דניאל חוקר את אבני הבניין של החברהחינוך, קהילה ודיור. הוא יוצר חיבורים בין הנקודות השונות ומיישר אינטרסים בין בעלי עניין באמצעות פתרון בעיות שיתופי ויצירתי. דניאל שם לו למטרה לטפל במצוקת הדיור בישראל. דניאל בוגר  תואר שני במדיניות ציבורית וחינוך.

לדב רקע נרחב בעסקים ופיננסים, שימש כסמנכ"ל הכספים של ליאו שכטר יהלומים, יצואנית היהלומים הישראלית המובילה במשך למעלה מ-40 שנה, והגדיל את ההפצה העולמית באסיה. לדב ניסיון רב בהעצמת קהילות מקומיות בדרום אפריקה, והוא מתמקד במרכיבי סביבה, חברה וממשל (ESG) המשפיעים על משבר הדיור בישראל. דב הינו רו"ח בהשכלתו.

יהודה רואה ערך והזדמנות גם במקומות שאחרים לא רואים. ליהודה ניסיון רב בייזום ובקידום פרויקטים, בדגש על התחדשות עירונית ועבודה בשיתוף פעולה עם כל קשת בעלי המקצוע המעורבים בתהליך היזמי. יהודה חבר במספר מלכ"רים, שימש כדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות בארץ ובחו"ל. יהודה הוא בעל תואר ראשון וMBA במנהל עסקים, עם התמחות במימון וניהול סיכונים.

דפנה מביאה אינטגרציה של ידע וניסיון רחב בתחומי התכנון העיצוב, הניהול והובלת פרויקטים בעלי היקפים גדולים כקטנים, עבודה עם ובתוך הרשויות. דפנה מאמינה בשילוב כוחות ליצירה שלמה ואיכותית המשפרת את סביבתה לטובת כל הצדדים המעורבים ובאחריות סביבתית וקהילתית. לדפנה תארים באדריכלות, בעיצוב תיאטרון ותאורה ובעלת תואר שני למנהלים במדיניות ציבורית.

 

יוני מביא עימו ניסיון עשיר בניהול כספים בחברות ציבוריות ופרטיות, בתחומי נדל"ן מגוונים: נדל"ן מניב, נדל"ן למגורים ואף ליווה חברות ביצוע בפרוייקטים בהיקפים גדולים. 

ליוני ניסיון עשיר בליווי עסקאות נדל"ן בהיקפים משמעותיים מגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים.

יוני הינו רו"ח מוסמך, בוגר תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים. 

 

רות עבדה כעשור בחברת השקעות גדולה במילאנו ובמדריד. שימשה כעורכת משנה  בקבוצת תקשורת בתחום המיחשוב וניהלה גלריה לאמנות. רות שימשה בעבר בתפקידי ניהול אדמיניסטרטיבי בכיר בחברות שונות בתחומי הלייפסטייל, הנדל״ן והמסחר הבינ"ל. לרות תואר ראשון באמנות.

אילון מוביל את הקבוצה בהגשמת החזון שלה להיות הכתובת הראשונה לדיירים, רשויות עירוניות, מתכננים ומבצעים. לאילון ידע רב בניהול תהליכים ומימון פרויקטים והוא מתמחה ביחסים שבין נדל"ן לעסקים. אילון הוא עו"ד מוסמך ובעל תואר ראשון כפול במשפטים ובחשבונאות ותואר שני במשפטים עם התמחות בנדל״ן

גילי מנהל את פרויקט "יד התשעה" בהרצליהאחד מפרויקטי ההתחדשות העירונית הגדולים בארץ, הצפוי לכלול 5,500 יחידות דיור, מגוון רחב של אזורי מסחר ותעסוקה וכן מוסדות ציבור וחינוך. גילי עובד בשיתוף פעולה הדוק עם חברת י.ח. דימרי, השותפים שלנו בפרויקט.  גילי הינו שמאי מוסמך ובעל ידע רב בניהול פרויקטים, החל משלב איתור הפרויקט, דרך תכנונו והקמתו וכלה בהשלמתו ותחזוקתו כנכס מניב.

דוד מנהל את מתחם הר ציון בדרום תל אביב. הוא מקיים קשרים אישיים ארוכי טווח עם הדיירים ועם כל נותני השירות המעורבים בפרויקט, ובמקביל מנהל את ההשכרות של נכסי החברה בתל אביב. דוד מחזיק בתעודת מתווך מוסמך, והוא בעל היכרות מעמיקה עם האזור, אופיו ותושביו.

דנה הוסמכה כעו״ד בשנת 2007 ומביאה עמה ניסיון של מעל 10 שנים בניהול פרויקטים בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, הן כמייצגת של בעלי דירות והן כמייצגת של היזמים. דנה משלבת בעבודתה את כלל הכישורים והלקחים שצברה ומיישמת אותם בחברה תוך טיפול משפטי באופן הנכון, המקצועי והיעיל ביותר ומתוך אמונה שהצלחתו של כל פרויקט טמונה בקיומם של יחסים מעולים בין כלל הצדדים לעסקה.

אלכס מביא לעבודתו מיומנויות ארגוניות חזקות, אמינות ומצוינות בניהול חשבונות הקבוצה, תוך מתן מידע מדויק בזמן אמת. אלכס בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בתחום, וקודם להצטרפותו לקבוצה, שימש כמנהל חשבונות בכיר במשרד רו״ח מוכר. אלכס הוא גם יועץ מס מוסמך.